Drew-Bak

fsc copy

Poznaj Drew-Bak

O nas

jakis opis

Poznaj Drew-Bak

Drew-Bak to firma, której historia sięga 1993 roku. Łączymy tradycję rodzinnej firmy z innowacyjnym podejściem do produkcji i rozwoju. Przez trzy dekady działalności zdobyliśmy niepowtarzalne doświadczenie, dzięki któremu zyskaliśmy uznanie w branży. Nasza firma to nie tylko produkcja komponentów drewnianych, ale także historia pasji i zaangażowania w każdą fazę procesu produkcyjnego.

Współpracujemy z wiodącymi firmami w Polsce i Europie, co potwierdza naszą pozycję na rynku. Jesteśmy dumni z naszych licznych osiągnięć, które zrealizowaliśmy dzięki inwestycjom w nowoczesne technologie i wyszkoleniu naszych pracowników. To właśnie oni, posiadający wieloletnie doświadczeniem, stoją za realizacją nawet najbardziej ambitnych projektów naszych Zleceniodawców.

Eksportujemy do 12 krajów

Zatrudniamy

osób
0 +

Pracujemy na

powierzchni
0 m2

Produkujemy

elementów rocznie
0

Przetwarzamy

tarcicy rocznie
0 m3

Obecnie zatrudniamy ponad 100 osób, które z pasją tworzą ponad 2 500 000 elementów drewnianych rocznie. Nasze hale produkcyjne i magazynowe, zajmujące ponad 6000m², są miejscem, gdzie stawiamy na nowoczesność. Wykorzystujemy ponad 4000m³ tarcicy rocznie, głównie dębowej, jesionowej, brzozowej, olchowej, a także gatunków egzotycznych, zapewniając tym samym różnorodność i wysoką jakość naszych produktów. W naszym przypadku ilość znaczy też jakość - dzięki zaawansowanym technologiom oraz doświadczonej kadrze, zachowujemy najwyższą jakość przy dużym wolumenie produkcji. To nasza specjalność.

 

Nasz priorytet to nie tylko produkcja, ale także dbałość o naszych Klientów. Oferujemy kompleksową obsługę i stabilną współpracę, dostosowując się do indywidualnych potrzeb każdego zleceniodawcy. Nasza firma posiada prestiżowy Certyfikat FSC® CU-COC 818245, potwierdzający pochodzenie surowców używanych w produkcji. To dla nas gwarancja, że nasze produkty są nie tylko wysokiej jakości, ale także zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.