O firmie DREW-BAK

Od 1993 roku przez ponad dwie dekady firma
Drew-Bak zdobywała doświadczenie w produkcji galanterii drzewnej.

Dziś współpracujemy z jednymi z największych firm w Polsce produkujących meble. Realizujemy nawet najśmielsze pomysły naszych Zleceniodawców, dzięki inwestycjom w nowoczesne technologie oraz wieloletniemu doświadczeniu naszych pracowników. Posiadamy własne wzory oraz jesteśmy otwarci na nowe, według życzenia Klienta.

Zatrudniamy ponad 100 osób, które produkują ponad 2 500 000 elementów drewnianych rocznie, wykorzystując ponad 4000m³ tarcicy głównie dębowej, jesionowej, brzozowej, olchowej a także gatunków egzotycznych. Nasza produkcja odbywa się na ponad 4000m² hal produkcyjnych i magazynowych.

Posiadamy Certyfikat FSC® CU-COC 818245 świadczący o pochodzeniu surowców, których używamy do produkcji

Siedziba firmy Drew-Bak
Produkcja nóg drewnianych Drew-Bak
Nowoczesny park maszynowy Drew-Bak
Tarcica dębowa
Galanteria drzewna Drew-Bak
Nowoczesny park maszynowy Drew-Bak
 • 3 oraz 5-cio osiowe CNC

  Naszą produkcję na każdym etapie opieramy o maszyny sterowane numerycznie co gwarantuje perfekcyjne wykonanie oraz powtarzalność.

 • Toczenie

  Toczymy elementy o długości do 1800mm i średnicy do 160mm

 • Suszarnie surowca

  Posiadamy własne suszarnie do drewna, w których samodzielnie suszymy surowiec do produkcji co gwarantuje odpowiednie parametry techniczne do dalszej obróbki.

 • Lakiernia

  Dzięki nowoczesnej lakierni jesteśmy w stanie uszlachetnić bejcami, lakierami, farbami wodnymi wszelkie wyprodukowane przez nas wyroby.

 • Certyfikat FSC®

  Posiadamy Certyfikat FSC® świadczący o pochodzeniu surowców, których używamy do produkcji.

 • Doświadczenie

  Wykonujemy wzory koncepcyjne na podstawie modelu 3D, dokumentacji technicznej, zdjęcia szkicu, a nawet samej koncepcji. Zatrudniamy wyspecjalizowaną kadrę z wieloletnim doświadczeniem w branży dzięki czemu jesteśmy w stanie służyć klientom fachową poradą odnośnie wszelkich aspektów technologicznych związanych z produktem.

Produkty Drew-Bak