Nogi drewniane

Zajmujemy się produkcją nóg drewnianych toczonych, klasycznych, krzywolinijnych tj. ludwikowskich, prowansalskich, stylowych, oraz o dowolnym kształcie.

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii takich jak Centrum obróbcze CNC 5-osiowe oraz ponad 25 letniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wyprodukować z nogi drewniane do stołów, krzeseł czy innych mebli, które sprostają oczekiwaniom nawet największych designerów świata meblarskiego. Produkujemy nogi drewniane zarówno z drewna litego, klejonego oraz płyt drewnopochodnych. Do produkcji toczonych nóg drewnianych używamy drewna jesionowego, bukowego, dębowego czy brzozowego.

Głównym przeznaczeniem drewnianych nóg są krzesła, stoły do jadalni czy salonu, stoliki kawowe, stoliki okazjonalne a także meble skrzyniowe. Nogi meblowe z drewna wykonujemy kompleksowo, profesjonalnie wraz z okuciami oraz wykończeniem. Posiadamy własną nowoczesną lakiernię, pracującą w sterylnych warunkach co gwarantuje najwyższą jakość wykończenia naszych drewnianych nóg. Zaufały nam największe firmy w świecie meblarskim. Nasze drewniane nogi do stołów i krzeseł trafiają do mebli takich czołowych producentów jak Ikea czy Jysk.

Noga do stołu drewniana, nogi do mebli, biurka czy blatu mogą być wykonane z naszych projektów lub na indywidualny projekt klienta. Jeśli potrzebujesz oferty lub propozycji na nasze nogi drewniane, zapraszamy do kontakt. Z przyjemnością doradzimy i pomożemy.

Prezentowane nogi drewniane są tylko przykładami z naszej produkcji.

Nogi drewniane długie

Nogi drewniane krótkie