Stopki drewniane

Stopki – nóżki meblowe drewniane to niezbędny element wykończenia dobrej jakości mebli tapicerowanych lub skrzyniowych, który nadaje im charakteru. Zajmujemy się produkcją stopek z drewna o takich kształtach jak proste, toczone, krzywoliniowe, stylowe, prowansalskie, ludwikowskie oraz o dowolnym kształcie. Produkujemy nóżki zarówno z drewna litego, klejonego oraz płyt drewnopochodnych.

Stopki i nóżki z drewna litego

Do produkcji stopek z drewna litego używamy drewna bukowego, brzozowego, dębowego czy jesionowego. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii takich jak Centrum obróbcze CNC 5-osiowe oraz ponad 25 letniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wyprodukować stopki drewniane czy nóżki do mebli tapicerowanych, które sprostają oczekiwaniom nawet największych designerów świata meblarskiego. Nasze drewniane stopki wykańczamy z najwyższą starannością dzięki czemu spełniają wymogi nawet najbardziej wymagających klientów. Posiadamy własną nowoczesną lakiernię, pracującą w sterylnych warunkach co gwarantuje najwyższą jakość wykończenia.

Zaufały nam największe firmy w świecie meblarskim. Nasze stopki z drewna trafiają do mebli takich czołowych producentów jak Ikea czy Jysk. Jeśli potrzebujesz oferty lub propozycji na nasze stopki drewniane, zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością doradzimy i pomożemy.

Prezentowane nóżki drewniane są tylko przykładami z naszej produkcji.

Stopki drewniane pionowe

Stopki drewniane poziome