Uchwyty drewniane

Uchwyty drewniane – to ważny element wielu mebli a w szczególności skrzyniowych. W dzisiejszych czasach, uchwyty z drewna spełniają funkcję nie tylko uchwytu ale stanowią też element dekoracyjny mebla, przyciągający uwagę lub będący niezbędnym detalem stanowiącym dopełnienie do całości. Produkujemy uchwyty drewniane do mebli, szafek kuchennych czy innych mebli. Wykonujemy uchwyty drewniane do mebli toczone, proste oraz krzywolinijne. Uchwyt wykonany z drewna takiego jak buk, brzoza, dąb czy jesion to element o wiele lepiej kojarzący się niż jego odpowiednik wykonany z innego nienaturalnego materiału. Drew-Bak jako producent uchwytów drewnianych również toczonych, przykłada ogromną uwagę do jakości wykonania oraz wykończenia. Zaufały nam największe firmy w świecie meblarskim. Nasze uchwyty  trafiają do mebli takich czołowych producentów jak Ikea czy Jysk.

Oferta firmy Drew-Bak

Nogi drewniane

Zajmujemy się produkcją nóg drewnianych toczonych, klasycznych, krzywolinijnych tj. ludwikowskich, prowansalskich, stylowych, oraz o dowolnym kształcie.


Stopki drewniane

Stopki – nóżki meblowe drewniane to niezbędny element wykończenia dobrej jakości mebli tapicerowanych lub skrzyniowych, który nadaje im charakteru.


Projekty indywidualne

Jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym koncepcjom.